Grassello

Кінцевий вигляд кольору залежить від кольору Вашого монітора

Grassello

Все варианты колеровки

Grassello

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

виробникDeco terra
    Тип матеріалу
  • Декоративні покриття

Технічні характеристики

ТИП Декоративний матеріал на основі витриманою вапна і дрібного мармурового порошку
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ Інтер'єр і екстер'єр.
ЕФЕКТ МАТЕРІАЛУ Ефект глянсовою мармурової поверхні (Венеціанська штукатурка)
ВЛАСТИВОСТІ Нетоксичний, незаймистий, екологічно чистий. Хороша паропроникність і стійкість до цвілі. Легко наноситься. Полірується.
УМОВИ НАНЕСЕННЯ Температура: + 5 - + 35 ° С Вологість: не більше 80%
ІНСТРУМЕНТ НАНЕСЕННЯ Шпатель з нержавіючої сталі, губка, площадка, в залежності від бажаної фактури.
РОЗВЕДЕННЯ Склад готовий до застосування, при необхідності отримання бажаного декоративного ефекту можливе розбавлення з Conservanto Decorativo, в залежності від необхідної в'язкості можливе додавання до 10% питної води в залежності від бажаного результату і техніки нанесення.
ВИТРАТИ МАТЕРІАЛУ 0,4-0,6 кг/м.кв
ЩІЛЬНІСТЬ 1,520 кг/л
ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТУ Водою.
ВИСИХАННЯ 4 г. на відлип, повне 24 г. 6 – 8 г. між шарами.
СКЛАД Витримане вапно і невеликий мармуровий порошок, стабілізатори та добавки, що полегшують процес нанесення і адгезію з підкладкою.
РЕАКЦІЯ НА ВОГОНЬ Негативна, якщо склад наноситься на незаймисті поверхні.
КОЛІР БАЗИ Білий
ТОНУВАННЯ Універсальними пастоподібними барвниками
УПАКОВКА 20 кг
НАНЕСЕННЯ Суху і чисту поверхню стін покрити грунт-фарбою Fondo per Velatura Seta і дати просохнути протягом 6-8 годин. нанести перший шар матеріалу Grassello шпателем з нержавіючої сталі. Потім дати час для вистойки, яке залежить від температури приміщення (в нормальних умовах - близько 12 годин), щоб приступити до підготовки нанесення другого шару, намагаючись дотримуватися однорідності нанесення. Після нанесення другого шару необхідно почекати приблизно 1 годину, щоб нанести фінішний шар і шляхом загладжування досягти бажаного ефекту. Grassello робить поверхню надзвичайно глянсовою). Покрити поверхню захисним воском, декоративною фарбою (велатурой) або лаком, в залежності від бажаного ефекту.
ОХОРОНА ПРАЦІ І НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА Суміш не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром або свинець. Крім того, в складі не має ароматичних і хлорованих розчинників. Чи не спостерігається небезпечної для здоров'я полімеризації. Склад не горючий і за умови його правильної технічної експлуатації є нетоксичний, нешкідливу речовину. У разі потрапляння в очі, ретельно промити водою. Рекомендується дотримання звичайних запобіжних заходів, передбачених для роботи зі складами на водній основі. При зберіганні, переміщенні та транспортуванні не потрібне дотримання особливих умов. При випадковому пролиття суміші необхідно зібрати, використовуючи інертні абсорбуючі матеріали, такі як пісок, глина і т.д. і знищити як звичайні тверді відходи.
ТЕРМІНИ ЗБЕРІГАННЯ Не менше 2 років в закритій упаковці при температурі від + 2 ° С до + 36 ° С. Не морозостійкий при транспортуванні і зберіганні.