MARMORINO FIRENZE PASTA MEDIA

MARMORINO FIRENZE PASTA MEDIA #1
MARMORINO FIRENZE PASTA MEDIA #2
Кінцевий вигляд кольору залежить від кольору Вашого монітора

MARMORINO FIRENZE PASTA MEDIA

Все варианты колеровки

Вибір кольору можливий за номером по системі NCS

Переглянути кольори на сайті NCS
Розрахувати матеріалв базовому кольорі
Вкажіть площу покриття, M2
 НазваУпаковкаРозхід
Грунт
Isoedeco (3lt)

Водорозчинний грунт-концентрат. Застосування: Інтер’єр / Екстер’єр. Розбавлення: від 1: 3 до 1: 7 водою

3.00 L0.020 - 0.025
Fondo Dolomiti (5lt)

Спеціальний кварц грунт - фарба, що має прекрасні проникаючі характеристики. Застосування: Інтер’єр/Екстер’єр. Готова до застосування. Розбавлення: до 10-20 % водою.

5.00 L0.100 - 0.125
База
Marmorino Firenze Pasta Media

Декоративна штукатурка з відбірного мармурового порошку. Застосування: Інтер’єр / Екстер’єр. Готова до застосування. Розбавлення з Conservanto Decorativo, до 10% питної води

20.00 KG1.600 - 2.200
Віск
Cera Fiorentina Lucida (0,45lt)

Пастоподібний віск на водній основі, спеціально призначений для захисту і створення глянсового ефекту. Готовий до застосування. ЕКО матеріал.

0.45 L0.025 - 0.075
Cera Fiorentina (20lt)

Рідкий віск на основі мінерального скипидару, призначений для захисту декоративних покриттів. Застосування: Інтер’єр. Готовий до застосування.

20.00 L0.075 - 0.125
Орієнтовна вартість: 2,912.98 - 4,403.48 UAHВартість колоровкі додається до суми:

MARMORINO FIRENZE PASTA MEDIA

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

виробникDeco terraВага 20,00 KG
  Сфера застосування
 • Інтер'єр
 • Екстер'єр
  Тип покриття
 • Текстурний
  Тип матеріалу
 • Декоративні покриття
 • База
  Інструменти
 • Шпатель з нержавіючої сталі #1
  Шпатель з нержавіючої сталі
 • Декоративна губка #1
  Декоративна губка
 • Площадка #1
  Площадка
  Загальний опис
 • Декоративна штукатурка
  Зносостійкий
 • Так
  Миється
 • Так
  1 Колір Marmorino Firenze Pasta Media
 • Marmorino_Firenze_Pasta_Media_001 #1
  Marmorino_Firenze_Pasta_Media_001
 • Marmorino_Firenze_Pasta_Media_002 #1
  Marmorino_Firenze_Pasta_Media_002
 • Marmorino_Firenze_Pasta_Media_003 #1
  Marmorino_Firenze_Pasta_Media_003
 • Marmorino_Firenze_Pasta_Media_004 #1
  Marmorino_Firenze_Pasta_Media_004
 • Marmorino_Firenze_Pasta_Media_005 #1
  Marmorino_Firenze_Pasta_Media_005
 • Marmorino_Firenze_Pasta_Media_006 #1
  Marmorino_Firenze_Pasta_Media_006

Технічні характеристики

Cкачати PDF

ТИП Декоративний матеріал з відбірного мармурового порошку, різні гранулометрії з гашеного вапна і інших добавок для полегшення адгезії до поверхні будь-якого типу.
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ Інтер'єр і екстер'єр
ЕФЕКТ МАТЕРІАЛУ Ефект натуральної мармурової поверхні
ВЛАСТИВОСТІ Нетоксичний, незаймистий, екологічно чистий. Добра паропроникність і стійкість до плісняви. Легко наноситься. Полірується.
УМОВИ НАНЕСЕННЯ Температура: +5 - +35°С
Вологість: не більше 80 %
ІНСТРУМЕНТ НАНЕСЕННЯ Шпатель з нержавіючої сталі, губка, площадка, залежно від бажаної фактури
РОЗВЕДЕННЯ Матеріал готовий до застосування, при необхідності отримання бажаного декоративного ефекту можливе розбавлення з Conservanto Decorativo, залежно від необхідної в'язкості можливе додавання до 10% питної води залежно від бажаного результату і техніки нанесення.
ВИТРАТА МАТЕРІАЛУ 1,6-2,2 кг/м.кв
ЩІЛЬНІСТЬ 1,550 кг/л
ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТУ Водою
ВИСИХАННЯ між шарами: 24г
повне: 24г
СКЛАД Відбірний мармуровий порошок і гашене вапно, стабілізатори і добавки, що полегшують процес нанесення і адгезію з основою
РЕАКЦІЯ НА ВОГОНЬ Негативна, якщо матеріал наноситься на незаймисті основи
КОЛІР БАЗИ Білий
ТОНУВАННЯ Універсальними пастоподібними барвниками
УПАКОВКА 20 кг
НАНЕСЕННЯ Суху і чисту поверхню стін покрити кварц грунтом Fondo Dolomiti або Fondo Al Quarzo і дати просохнути впродовж 6-8 годин. Після підготовки поверхні, нанести Marmorino Firenze Pasta Media. Для такої роботи необхідно використати шпатель з нержавіючої сталі, наносячи рівномірно матеріал як гіпс завтовшки приблизно в 2 мм. Поводитися з поверхнею, наносячи цей матеріал, необхідно з особливою обережністю, матеріал наносити рівномірно, оскільки наносячи перший шар штукатурки вже можна досягти бажаного ефекту. При нанесенні уникати подряпин, ліній, переходів, задирок і так далі Щонайменше через 24 години після нанесення першого шару можна приступити до нанесення другого шару, використовуючи сталевий шпатель, роблячи шар ще тонше, чим раніше, наносячи матеріал особливо ретельно і акуратно, чинячи при цьому малий тиск на шпатель. Рекомендується, одному працівникові наносить матеріал, а іншому вигладжувати його за допомогою ретельно очищеного сталевого шпателя. У міру висихання необхідно посилювати тиск при розгладженні матеріалу. Marmorino Firenze Pasta Media придбає особливий глянець при правильному розгладженні матеріалу. При роботі в особливо жаркий час і при роботі на фасадах великої площі, рекомендується змочити поверхню за допомогою пульверизатора. У разі особливо вологої погоди необхідно захистити стіну від будь-яких атмосферних опадів на період як мінімум трьох днів. Marmorino Firenze Pasta Media має свій власний натуральний колір за рахунок присутності в нім мармурового порошку. Покрити поверхню захисним воском, декоративною фарбою(велатурою) або лаком, залежно від бажаного ефекту.
ОХОРОНА ПРАЦІ І НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА У матеріалі відсутні шкідливі речовини, пігменти або інші компоненти, що містять важкі метали, такі як хром або свинець. Крім того, в матеріалі немає ароматизованих і хлорованих розчинників. Не спостерігається небезпечної для здоров'я полімеризації. Матеріал не горючий і за умови його правильної технічної експлуатації є нетоксичною, нешкідливою речовиною. У разі попадання в очі, ретельно промити водою. Рекомендується дотримання звичайних запобіжних заходів, передбачених для роботи із матеріалами на водній основі. При зберіганні, переміщенні і транспортуванні не потрібно дотримання особливих умов. При випадковому пролитті матеріал необхідно зібрати, використовуючи інертні абсорбуючі матеріали, такі як пісок, глина і так далі і знищити як звичайні тверді відходи.
ТЕРМІНИ ЗБЕРІГАННЯ Не менше 2 років в закритій упаковці при температурі від +2°С до +36°С Не морозостійкий при транспортуванні і зберіганні.

Навчання