Marmorino Pasta Media Firenze

Кінцевий вигляд кольору залежить від кольору Вашого монітора

Marmorino Pasta Media Firenze

Все варианты колеровки

Marmorino Pasta Media Firenze

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

виробникDeco terra

Технічні характеристики

ТИП Декоративний матеріал з добірного мармурового порошку, різної гранулометрії з гашеного вапна та інших добавок для полегшення адгезії до поверхні будь-якого типу.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ Інтер'єр і екстер'єр.
ЕФЕКТ МАТЕРІАЛУ Ефект натуральної мармурової поверхні.
ВЛАСТИВОСТІ Нетоксичний, незаймистий, екологічно чистий. Хороша паропроникність і стійкість до цвілі. Легко наноситься. Полірується.
УМОВИ НАНЕСЕННЯ Температура: + 5 - + 35 ° С Вологість: не більше 80%
ІНСТРУМЕНТ НАНЕСЕННЯ Шпатель з нержавіючої сталі, губка, площадка, в залежності від бажаної фактури.
РОЗВЕДЕННЯ Склад готовий до застосування, при необхідності отримання бажаного декоративного ефекту можливе розбавлення з Conservanto Decorativo, в залежності від необхідної в'язкості можливе додавання до 10% питної води в залежності від бажаного результату і техніки нанесення.
ВИТРАТИ МАТЕРІАЛУ 1,6-2,2 кг/м.кв
ЩІЛЬНІСТЬ 1,550 кг/л
ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТУ Водою.
ВИСИХАННЯ Повне 24 г. 24 г. Між шарами.
СКЛАД Відбірний мармуровий порошок і гашене вапно, стабілізатори та добавки, що полегшують процес нанесення і адгезію з підкладкою.
РЕАКЦІЯ НА ВОГОНЬ Негативна, якщо склад наноситься на незаймисті поверхні.
КОЛІР БАЗИ Білий
ТОНУВАННЯ Універсальними пастоподібними барвниками
УПАКОВКА 20кг, 8кг
НАНЕСЕННЯ Суху і чисту поверхню стін покрити кварц грунтом Fondo Dolomiti або Fondo Al Quarzo і дати просохнути протягом 6-8 годин. Після підготовки поверхні, нанести Marmorino Pasta Media Firenze. Для такої роботи необхідно використовувати шпатель з нержавіючої сталі, наносячи рівномірно матеріал як гіпс товщиною приблизно в 2 мм. Поводитися з поверхнею, під час нанесення даного матеріалу, необхідно з особливою обережністю, матеріал слід наносити рівномірно, оскільки наносячи перший шар штукатурки вже можна досягти бажаного ефекту. При нанесенні уникати подряпин, ліній, переходів, задирок і т.д. Щонайменше через 24 години після нанесення першого шару можна приступити до нанесення другого шару, використовуючи шпатель їз нержавіючої сталі, роблячи шар ще тонше, ніж раніше, наносити матеріал слід особливо ретельно і акуратно, надаючи при цьому малий тиск на шпатель. Рекомендується, одному працівникові наносити матеріал, а іншому вигладжувати його за допомогою ретельно очищеного шпателя із нержавіючої сталі. По мірі висихання необхідно посилювати тиск при розгладженні матеріалу. Marmorino Pasta Media Firenze набуде особливого глянцю при правильному розгладженні матеріалу. При роботі в особливо жарку пору і при роботі на фасадах великої площі, рекомендується змочити поверхню за допомогою пульверизатора. У разі особливо вологої погоди необхідно захистити стіну від будь-яких атмосферних опадів на період як мінімум трьох днів. Marmorino Pasta Media Firenze має свій власний натуральний колір за рахунок присутності в ньому мармурової крихти. Покрити поверхню захисним воском, декоративної фарбою (велатурой) або лаком, в залежності від бажаного ефекту.
ОХОРОНА ПРАЦІ І НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА Суміш не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром або свинець. Крім того, в складі не має ароматичних і хлорованих розчинників. Чи не спостерігається небезпечної для здоров'я полімеризації. Склад не горючий і за умови його правильної технічної експлуатації є нетоксичний, нешкідливу речовину. У разі потрапляння в очі, ретельно промити водою. Рекомендується дотримання звичайних запобіжних заходів, передбачених для роботи зі складами на водній основі. При зберіганні, переміщенні та транспортуванні не потрібне дотримання особливих умов. При випадковому пролиття суміші необхідно зібрати, використовуючи інертні абсорбуючі матеріали, такі як пісок, глина і т.д. і знищити як звичайні тверді відходи.
ТЕРМІНИ ЗБЕРІГАННЯ Не менше 2 років в закритій упаковці при температурі від + 2 ° С до + 36 ° С. Не морозостійкий при транспортуванні і зберіганні.