Marmorino Polvere Media Venezia

Кінцевий вигляд кольору залежить від кольору Вашого монітора

Marmorino Polvere Media Venezia

Все варианты колеровки

Marmorino Polvere Media Venezia

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

виробникDeco terra

Технічні характеристики

ТИП Marmorino Polvere Media Venezia використовується в якості оздоблювального матеріалу як в інтер'єрі так і в екстер'єрі на всіх типах поверхні
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ Інтер'єр і екстер'єр.
ЕФЕКТ МАТЕРІАЛУ Дозволяє домогтися ефекту натуральних мармурових стін. Можуть бути різні техніки нанесення для досягнення різних ефектів.
ВЛАСТИВОСТІ Матеріал використовується на всіх типах поверхонь. Після відповідної підготовки поверхні продукт можна використовувати як для робіт в інтер'єрі, так і в екстер'єрі.
УМОВИ НАНЕСЕННЯ Температура: + 5 - + 35 ° С Вологість: не більше 80%
ІНСТРУМЕНТ НАНЕСЕННЯ Шпатель з нержавіючої сталі
РОЗВЕДЕННЯ Розведення до 30% водою.
ВИТРАТИ МАТЕРІАЛУ 1,0-2,0 кг/м.кв
ЩІЛЬНІСТЬ 1,90+\- 0,3
ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТУ Водою
ВИСИХАННЯ 4 г. на відлип, повне 16 г.
СКЛАД Відбірний мармуровий порошок, вапно і добавки, який дозволяють легко працювати з матеріалом. Володіє чудовою ступенем адгезії до основи поверхні.
РЕАКЦІЯ НА ВОГОНЬ Негативна, якщо склад наноситься на незаймисті підстави.
КОЛІР БАЗИ Bianco (білий), Rialto (червонувато-бежевий), Concrete (під бетон)
ТОНУВАННЯ Сухими барвниками
УПАКОВКА 15 кг.
НАНЕСЕННЯ Суху і чисту поверхню стін покрити кварц-грунтом Fondo Dolomiti або Fondo Al Quarzo і дати просохнути протягом 6-8 годин. нанести перший шар штукатурки Marmorino Polvere Media Venezia за допомогою шпателя з нержавіючої сталі, намагаючись не робити повторів, дати висохнути, приблизно 16 годин. Нанести другий шар, який необхідно ущільнити, отримуючи при цьому абсолютно гладку поверхню. У спекотні періоди року бажано змочувати грунт водою. Для захисту даного покриття, а також для додання покриттю водовідштовхувальних властивостей, необхідно через 1-2 дні після нанесення, нанести віск Cera Venezia (Extra/Esterne).
ОХОРОНА ПРАЦІ І НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА Суміш не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром або свинець. Крім того, в складі не має ароматичних і хлорованих розчинників. Чи не спостерігається небезпечної для здоров'я полімеризації. Склад не горючий і за умови його правильної технічної експлуатації є нетоксичною, нешкідливою речовиною. У разі потрапляння в очі, ретельно промити водою. Рекомендується дотримання звичайних запобіжних заходів, передбачених для роботи зі складами на водній основі. При зберіганні, переміщенні та транспортуванні не потрібне дотримання особливих умов.
ТЕРМІНИ ЗБЕРІГАННЯ Не менш 2 років в закритій упаковці при температурі від + 2 ° С до + 36 ° С. Морозостійкий в нерозбавленому стані.