фільтр

Декоративна підлога

Декоративна     підлога     Marmorino Unico   єдиний монокомпонентний продукт! Іновація 2019 року з Італії. Вологостійке покриття. Безшовність та лекгий догляд за покриттям.

Декоративна     підлога     Travertino Floor   або  Marmorino Floor активно витісняє плитку у нас в країні з 2015 року! Технологія безшовного покриття або "мікроцемент" як називають декоративну підлогу (і не тільки підлогу!) Дизайнери та архітектори світу.

Travertino Floor або  Marmorino  Floor  - це більш сучасне рішення для оформлення інтер'єру. Ця технологія покриття підлоги вже успішно витісняє звичну керамічну плитку, паркет, ламінат. Дуже важливо помітити, що дане покриття працює не тільки як покриття на підлогу або стіни, а ще й для меблів (фасади, стільниці, фартухи, замість скіналі).

За останні 2 роки Marmorino Floor прекрасно зарекомендувало себе в офісних приміщеннях з підвищеною кількістю людей, в барах, ресторанах, в ванних і душових кімнатах. Все більше і більше інтересу для нанесення в магазинах та інших громадських приміщеннях.

Декоративна підлога володіє високою зносостійкістью, що можна порівняти з покриттям порід твердого дерева.

Можливості нанесення декоративного матеріалу дуже порадують тих, хто хоче замінити стару плитку у ванні, передпокої або кухні, а на ремонт так і не вирішується.

Декоративна підлога Travertino Floor або Marmorino Floor можна наносити поверх старої плитки !!! навіть глянсової і суперслизької!

А також наше декоративне покриття наноситься і на стяжку.

Існують 3 види фінішного ефекту матеріалу: мат, глянець і 3D.