Декоративна штукатурка прийшла на зміну шпалерам

При оформленні інтер'єру, необхідно визначитися з вибором покриття для стін ще до початку ремонтних робіт, оскільки вибір настінного покриття відіграє величезну роль, бо формує основне враження.

Оскільки стіни в інтер'єрі бачимо найбільше, це пояснюється великою площею в приміщенні, яку займають стіни, і їх розташуванням - тому, оформлення стін варто вибирати особливо ретельно, бо вони будуть задавати основний тон всьому інтер'єру. Тут потрібно добре поміркувати. Який матеріал обрати для оформлення стін?

Спершу розглянемо шпалери. Вже довгий час незмінним фаворитом в настінній обробці, залишалися шпалери. А їхня різноманітність дозволяла вибрати малюнок тон і обрати за підходящою ціною. Але на жаль з часом під час використання шпалер для оздоблення стін проявилося багато недоліків цього матеріалу. Попит на шпалери почав знижуватися в силу наступних причин.

Шпалери не реставруються непомітно, в разі пошкодження їх потрібно повністю переклеювати, під дією сонячних променів – вицвітають тим самим втрачають вигляд.

Паперові шпалери розмокають при контакті з клеєм, легко рвуться прямо під час нанесення на поверхню і не миються, а миючі шпалери які можна помити в разі забруднення як правило важкі, тому важко приклеюються до стіни і на них помітні стики.

Текстильні шпалери притягують пилюку, тому потребують регулярного догляду і з часом заміни

Поклеїти шпалери можна самостійно, що здешевлює ремонт, але при порушенні технології грунтової підготовки під шпалерами може з'явитися плісень, можуть розводитися комахи-шкідники, що може загрожувати здоров’ю людини.

Поверхні під проклейку шпалер повинні бути виключно сухі, їх не можна клеїти в приміщеннях з підвищеною вологістю, а також наклеювати шпалери на зовнішні стіни. Це в свою чергу обмежує можливість використання шпалер. А тривалість експлуатації шпалер яка не перевищує 20 років, потребує повторних капіталовкладень в ремонт.

На зміну звичних шпалер, наслідуючи останні тенденції моди - прийшла декоративна штукатурка. Яка своїми технічними характеристиками, різновидом і можливостями використання далеко обійшла шпалери. Декоративна штукатурка все більше стає популярнішим матеріалом для оздоблення стін. Наведемо хоча б деякі переваги цього матеріалу.

Універсальна і неповторна декоративна штукатурка володіє високим рівнем пластичності, радує різноманітністю кольорів і способом нанесення. З її допомогою можна майстерно відтворити різні види поверхні: мармур, травертин, граніт, шовк, шкіру чи навіть дерево. А спосіб її нанесення в ручну робить її малюнок індивідуальний авторський і неповторний. І перш за все – це РУЧНА робота!

Оскільки, наноситися цей матеріал безшовно, стіни виглядають естетично акуратними, за ними легко доглядати. Фактурна декоративна штукатурка «під камінь» приховує нерівності і дефекти, покращує звукоізоляцію, підвищує вологостійкість при цьому дозволяє стінам дихати, не вбирає сторонні запахи. Еко лінія від виробника TM “Colorificio Veneziano" якнайкраще наповнить інтер’єр красою та шармом. Ознайомитися із матеріалом ближче Ви можете на сайті виробника. https://www.colorificioveneziano.com.ua/продукция/известковая-линия/

Декоративна штукатурка менш схильна до зносу і вицвітання. Байдуже ставляться до сонячних променів. Термін служби якісно виконаної декоративної штукатурки не менше 10 років, що дозволяє надовго забути про ремонтні клопоти.

Слід зазначити, що вибираючи між декоративною штукатуркою і шпалерами, орієнтуючись на їх вартість, то тут все буде залежати від сорту та якості матеріалу. Але якщо враховувати фактурні можливості та довготермінові перспективи – то декоративна штукатурка набагато надійніша.

Зовнішній вигляд стін з декоративної штукатурки буде оригінально неповторним, якісним і довговічним, гармонійно впишеться в будь-який стиль інтер’єру.

Ознайомитися із взірцями і замовити декоративну штукатурку ви зможете завітавши на нашу сторінку у Фейсбуці https://www.facebook.com/decoterra.it