Скандинавский стиль в інтерєрі - тренд 2018

На думку світових дизайнерів - головними модними трендами 2018 року в інтер’єрі стануть простота використання, екологічність, стримана розкіш і комфорт.

Відходять в минуле масивні меблі, штучні фактури, пафосна пишність елементів декору, ліпнина. Не будуть популярними і модними в цьому сезоні рослинні орнаменти, і поєднання складних технік, і фактур. Активно використовуватимуть натуральний камінь (мармур, онікс, граніт, агат), або його якісну імітацію в декоративній штукатурці. Буде модно і виграшно виглядати різьблення по каменю врізних його проявах.

Хіт сезону – складні геометричні принти – трафаретні техніки. Ознайомитися з взірцями і зробити замовлення ви зможете на нашій Фейсбук сторінці https://www.facebook.com/decoterra.it.

Другим за популярністю в рейтингу будівельних матеріалів стане метал, який використовуватиметься в елементах меблів, її окантовці, панелях, фасадах. Наш новий продукт “Aurea” від TM "Colorificio Veneziano” – наймодніший тренд світу! Матовий металевий блиск зробить інтер’єр вишуканим і модним.

Виключно комфортний, але при цьому скромний дизайн - візитна картка скандинавського стилю, який ідеально підходить під визначені модні тренди 2018 року.

Яких принципів варто дотримуватися, щоб інтер’єр вийшов по-справжньому «скандинавським» і сучасно модним?

Основне завдання створення інтер'єру в скандинавському стилі - забезпечення приміщення максимальною кількістю природнього світла.

Біла стеля, в більшості випадків аналогічний тон для стін - забезпечують максимальне поширеня світла в приміщенні - сонячні промені відбиваються від білиих поверхонь і поширюються по всій площі кімнати.

Використання відкритого планування при оформленні приміщення дозволить максимально зберегти відчуття простору  і забезпечити всі функціональні зони простору природнім світлом. 

Великі вікна повинні бути максимально відкриті для доступу освітлення. Білосніжна стеля і в переважній більшості випадків аналогічний тон для стін, забезпечує максимальне поширення світла в приміщенні - сонячні промені відбиваються від білосніжних поверхонь і поширюються по всій площі кімнати.

Використання відкритого планування при оформленні приміщень, дозволить максимально зберегти відчуття простору і забезпечить всі функціональні зони простору природним світлом. Така обробка виконує відразу кілька значущих функцій - візуально розширює простір, сприяє поширенню сонячного світла і служить ідеальним тлом для розміщення колірних акцентів.

В світле приміщення достатньо добавити один-два яскравих акценти - це може бути предмет меблів або текстиль, велика кімнатна рослина або настінний декор (колоритні картини, сімейні фото в яскравих рамках) на білому тлі вони виглядатимуть ефектно і стильно.

Декоративні предмети (яких повинно бути небагато в приміщенні, оформленому в скандинавському стилі) несуть функціональне навантаження. Ніякого натяку на розкіш і багатство - основним завданням будь-якого елементу інтер'єру стає його практичне використання.

В скандинавській стилістиці переважно присутні натуральні матеріали - деревина для обробки та виготовлення предметів меблів, кераміка і камінь для облицювання поверхонь.

Активно використовують шкіри, хутра та натуральний текстиль (бавовна, льон) для оформлення приміщення. Якщо ви зважитеся використовувати штучні аналоги природних матеріалів, то вони повинні ідеально імітувати натуральну сировину.

Комфорт понад усе у власній квартирі - це основна мета скандинавського стилю. Який в 2018 році оберуть багато власників новеньких квартир.

ООзнайомитися з взірцями і зробити замовлення ви зможете на нашій Фейсбук сторінці https://www.facebook.com/decoterra.it.