3D панелі з МДФ - не тільки модно, але й круто

Природна потреба людей в красі стимулює дизайнерів до створення унікальних будівельних матеріалів.

3D МДФ панелі – новизна в дизайні інтер'єрів. Невелика вага, легкість монтажу, можливість створювати оригінальні малюнки - дозволяють повторити різні фактури і побудувати різні 3D варіації. Створюють тривимірну картинку що передає неповторне відчуття безмежності і ілюзію живих стін.

Горизонтальний рельєф нанесений на плитах дозволить візуально знизити високі стелі, а вертикальне тиснення навпаки буде виграшно виглядатиме в кімнаті з низькою стелею. Щоб виділити або підкреслити певну зону в кімнаті, досить створити композицію з цих виробів з бажаним обсягом і оптимальним колірним рішенням. Таким чином, за допомогою об'ємних панелей можна моделювати простір в кімнаті на свій розсуд.

Цікаве рішення пропонують дизайнери для використання 3D МДФ панелей в якості перегородки або зонування приміщення. Ви без особливих зусиль зможете поділити житловий простір на тематичні сектори, не порушуючи при цьому цілісність загального інтер’єру.

Підходять 3D МДФ панелі  не тільки для декорування стін, але і оздоблення стель, меблів та інших предметів інтер'єру, створюючи цікаве поєднання 3D візуальних ефектів, при яких простір приміщень придбає абсолютно новий, незвичний вигляд.

Розглянемо матеріал з якого виготовляють 3D МДФ панелі більш детальніше.

Сировиною для МДФ панелей служить дрібна деревна стружка, яка при високих температурах і тиску пресується в деревоволокнисті плити середньої щільності. Сполучною ланкою є природний полімер лігнін, який виділяється з деревини при сильному її нагріванні. Для виготовлення листів не використовується синтетична сировина, тому вони відносяться до натурального нешкідливого для здоров'я покриття.

Панелі МДФ схильні до теплового розширення, стійкі до перепад температур. Крім того, виробники випускають спеціальні пластини з високою стійкістю до вогню, їх можна сміливо використовувати для обробки кухонного фартуха.

Вологостійкість панелей різна і вона зазвичай вказується на упаковках листів. Якщо на упаковці зображена крапелька, то цей матеріал має високу стійкість до вологи - ці панелі можна застосовувати для оздоблення стін в кухні і навіть у ванній.

Термін експлуатації МДФ панелей великий, вони не вигорають, не деформуються, і не створюють умов для виникнення цвілі або грибка. Панелі здатні витримати велику вагу предметів, закріплених на їх поверхні.

МДФ панелі додатково забезпечують поверхням ізоляцію від шуму і зберігають тепло. Догляд за покриттям нескладний. Досить регулярно протирати поверхню вологою тканиною з будь-яким миючим засобом без абразивних речовин

 Вартує притримуватися певних правил при монтажі 3D МДФ панелей, щоб продовжити їх довговічність.

Від сильних ударних навантажень на поверхню, плити можуть  розколотися, тому не слід їх кріпити в місцях де завадити ударам неможливо.

Електрична проводка, розміщена за покриттям повинна бути захищена  спеціальною гофрою.

Місця розпилу, незахищені плівкою, необхідно закривати плінтусом або планкою, щоб не було доступу вологи.

Ми пропонуємо авторські рішення по обробці наших панелей під камінь (травертин, мармур), тканину (шовк, оксамит), шкіру або метал. З готовими роботами ви зможете ознайомитися на нашій Фейсбук сторінці https://www.facebook.com/decoterra.it.

Всі перелічені характеристики 3D МДФ панелей допоможуть вам зробити правильний вибір. А використання 3D панелей для стін в інтер'єрі придасть есклюзивності та унікальності - саме те, що потрібно сучасному дизайну!


www.decoterra.com.ua

TM Deco Terra – основа для Ваших ідей